14 августа, 2010

ФЕСТИВАЛЬ ГРОШЕЙ: мотиви і цілі

30 травня 2010 року ми провели 1-ший ФЕСТИВАЛЬ ГРОШЕЙ у місті Вінниця. Захід, я вважаю, вдався - було близько сотні чоловік, ЗМІ не обділили своєю увагою. Після фестивалю надсилали багато питань, а подекуди навіть претензій щодо проведення, тематики, функціоналу і таке інше. В цьому пості зочу відповісти на всі запитання та пропозиціїї.

ФЕСТИВАЛЬ ГРОШЕЙ проводиться для
підвищення фінансової культури на селення

Тема грошей для наших людей узагалі уже важка - хоча наші люди тут не виключення. Але громадяни Радянського Союзу (хомо совєтікус) і їх нащадки дуже болісно і хворобливо ставляться до цієї теми. Багато раз (раза 3) їх обманювали, і вони тепер всього бояться. Бояться інвестувати бо вкрадуть їх гроші, або все розвалиться; бояться купувати страхові поліси бо це кляті капіталісти знову придумали як їх ошукати; бояться відвідати фінансового консультанта - бо як це показати своє саме інтимне місце (гаманець) - чужій людині.
Ще не останню роль грає проста необізнаність - люди не знають що на даний момент доступно, законно і вигідно. ФЕСТИВАЛЬ ГРОШЕЙ в простій цікавій формі знайомить своїх учасників з методами, інструментами заробітку, збереження та примноження свої власних коштів. Також, у формі майстер-класів, можна ознайомитися з тренінговими програмами та майстрами-тренерами, що працють і практикують на даній території.
далі буде...

0 коммент.:

Отправить комментарий